Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kargo Bilgileri

ÜCRETSİZ KARGO

Trendbox360.com'dan yapılan tüm siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR.

ÜCRETSİZ KARGO avantajı EFT, BANKA / KREDİ KARTI ile ödemesi yapılan siparişlerde geçerlidir

KAPIDA ÖDEME seçeneği ile yapılan siparişlerde 5₺ KAPIDA ÖDEME MASRAFI Alıcıya yansıtılmaktadır.

Siparişinizin kargoya tesliminden sonra size ulaşma süresi ortalama 2-4 iş günüdür. Bazı durumlarda stok sorunu nedeni ile 1 - 2 gün gecikme yaşanabilmektedirSiparişinizin kargo firmasına tesliminden sonra size ulaşması için gereken dağıtım süresi illere göre değişmektedir. Eğer adresiniz İstanbul ve çevre illeri ise Kargo’ya verildikten sonraki ilk çalışma gününde, diğer iller için kargoya verildikten sonraki 2-4 iş gününde adresinize ulaşır. Eğer kapıda ödeme yöntemini seçtiyseniz, kargo görevlisi sizden fatura üzerinde yazan bedeli ödemenizi talep edecek ve sonrasında kargonuzu teslim edecektir.

Bazı adreslere, özellikle merkeze uzak olan yerlere Mobil Dağıtım günü teslimat yapılmaktadır. Mobil teslimat günü adresinize göre değişmektedir
ŞEFFAF KARGO

Tahsilatlı kargolarda gönderi ücreti kuryelerin üzerine zimmetli olduğu için kapıda açmanıza, poşete zarar vermenize, ürünü denemenize müsaede etmez. Bunun sebebi; Zarar görmüş ve poşeti yırtılmış gönderiler teslim alınmaz ise geri kargo şubesine kurye tarafından götürüldüğünde ücretini karşılaması gerekiyor. Bu durum bizimle alakalı değildir.

Bu durumun ortaya çıkardığı sorunu gidermek için ürünlerinizi ŞEFFAF KUTU ile teslim edilecek şekilde gönderebiliriz. Şeffaf kutu ücretlidir. Ürün başına 3₺ tahsilat tutarına eklenmektedir. Ürün sayfasında ŞEFFAF KUTU seçimi Size bırakılmıştır.

ŞEFFAF KUTU ticari amaçlı değildir. Sadece kutu ücreti alınmakta ve güven sorununu aradan kaldırmak için uygulanmaktadır.

Ödeme Bilgilerini incele


Değişim ve İade şartlarını incele