Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ödeme Bilgileri

Kapıda Ödeme (Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı)

Miktar ve adet fark etmeksizin tüm siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi sonlandırırken sepet kısmında Kapıda Ödeme - Nakit veya Kredi Kartı seçimini yapınız.

Kapıda ödeme seçeneği için Nakit veya Kredi kartı olarak belirtmenize gerek yok. Kapıda size o anda uygun olacak şekilde ödemenizi yapabilirsiniz!
Kredi Kartı Online

Ödemenizi peşin veya 9 taksite kadar vadelendirerek kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Taksitle kredi kartı kullanımı bazı bankalar için geçerlidir. Kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan hiçbir şekilde saklanmaz. Sitemiz 128Bit Güvenlik sertifikası (SSL) kullanmakta olup, bilgileriniz ödeme esnasında tahsilatın yapılacağı bankacılık sistemine yönlendirilir. İade talebiniz olduğunda yine aynı sistem üzerinden satınalma sırasında kullanmış olduğunuz kartınıza banka tarafından iade işlemi gerçekleşir.

Kartınızın internet alışverişine açık olması lazım. Açık değil ise bankanızı arayarak veya cep bankacılığı vasıtasıyla açık durumuna getirebilirsiniz
EFT - Banka Havalesi

Ödemenizi banka Havalesi veya EFT ile yapabilirsiniz. Havale veya EFT için gereken banka bilgileri Size e-posta veya SMS olarak iletilecektir.

Ödeme Yapılan banka hesabı Siparişi teslim alacak kişi ile aynı değil ise EFT açıklama kısmında Alıcının isim soyismini belirtmeniz gerekmektedir


Kargo Bilgilerini incele


Değişim ve İade şartlarını incele