logo
Cargando
  • Trendy 25 silver jewelry, save up 35% off today  Shop now
  • Supper Value Deals - Save more with coupons
  • Get great devices up to 50% off  View details
Carrito 0
No hay productos en el carrito.

ÜCRETSİZ KARGO

 

Sweetkorse.com.com'da yapılan 300₺ ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR. Siparişinizin kargoya tesliminden sonra size ulaşma süresi ortalama 2-4 iş günüdür.
Bazı durumlarda stok sorunu nedeni ile 1 - 2 gün gecikme yaşanabilmektedir Siparişinizin kargo firmasına tesliminden sonra size ulaşması için gereken dağıtım süresi illere göre değişmektedir. Eğer adresiniz İstanbul ve çevre illeri ise Kargo’ya verildikten sonraki ilk çalışma gününde, diğer iller için kargoya verildikten sonraki 2-4 iş gününde adresinize ulaşır.
Eğer kapıda ödeme yöntemini seçtiyseniz, kargo görevlisi sizden fatura üzerinde yazan bedeli ödemenizi talep edecek ve sonrasında kargonuzu teslim edecektir.
Bazı adreslere, özellikle merkeze uzak olan yerlere Mobil Dağıtım günü teslimat yapılmaktadır. Mobil teslimat günü adresinize göre değişmektedir

 

Kapıda Ödeme (Nakit veya Kapıda Kredi Kartı)

 

Miktar ve adet fark etmeksizin tüm siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi sonlandırırken sepet kısmında Kapıda Ödeme - Nakit veya Kredi Kartı seçimini yapınız.

Kapıda ödeme seçeneği için Nakit veya Kredi kartı olarak belirtmenize gerek yok. Kapıda size o anda uygun olacak şekilde ödemenizi yapabilirsiniz!

 

Kredi Kartı Online ödeme

 

Ödemenizi peşin veya 9 taksite kadar vadelendirerek kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Taksitle kredi kartı kullanımı bazı bankalar için geçerlidir. Kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan hiçbir şekilde saklanmaz. Sitemiz 128Bit Güvenlik sertifikası (SSL) kullanmakta olup, bilgileriniz ödeme esnasında tahsilatın yapılacağı bankacılık sistemine yönlendirilir. İade talebiniz olduğunda yine aynı sistem üzerinden satınalma sırasında kullanmış olduğunuz kartınıza banka tarafından iade işlemi gerçekleşir.
Kartınızın internet alışverişine açık olması lazım. Açık değil ise bankanızı arayarak veya cep bankacılığı vasıtasıyla açık durumuna getirebilirsiniz

Çok satan

icon

Haber Bültenine kaydolun

...ve 2. siparişinizde sürpriz indirimler kazanın

Design and software: Webslit.com Bilişim Hizmetleri